Przejdź do treści

O FIRMIE

Jesteśmy producentem najwyższej jakości sadzy popirolitycznej. Na rynku działamy od 2017 roku. W 2020 uruchomiliśmy produkcje sadzy rCB we własnym zakładzie w Śniadowie.  Naszym celem jest produkcja wyrobów, które dzięki najwyższym parametrom jakościowym i atrakcyjnej cenie pozwolą na wykorzystanie ich z powodzeniem w wielu procesach produkcyjnych, w wielu branżach przemysłowych. Nasze produkty pozwalają na istotne obniżenie kosztów wytworzenia przy zachowaniu tej samej jakości produktu końcowego, a co najważniejsze, dzięki wykorzystaniu surowca pochodzącego z recyklingu przyczyniają się do zmniejszenia wykorzystania paliw kopalnych i tym samym do ochrony naszego wspólnego środowiska.

Produkcję prowadzimy w oparciu o własną technologię i nowatorskie rozwiązania. Współpracujemy z wieloma zakładami z branży, wspólnie wypracowując rozwiązania mające na celu poprawę jakości i wydajności  naszych przedsięwzięć.

Oprócz produkcji sadzy rCB realizujemy również spersonalizowane usługi w zakresie doradztwa technicznego i biznesowego, prowadzimy audyty techniczne i wsparcie w zakresie procesów i technologii przetwarzania odpadów gumy, w tym w szczególności dotyczące pirolizy oraz produkcji sadzy.